Zbudowanie dochodowej witryny www w pigułce
Wszyscy doskonale wiemy jak prezentują się witryny www. Nie ma sensu o tym nikogo przekonywać. Dzięki wyszukiwarce Google, Internet w naszej ojczyźnie stał się bazowym źródłem pozyskiwania informacji.

Dlatego jeszcze więcej ludzi, chce posiadać swoją stronę www. I nie ma w tym nic dziwnego.

Co chwilę słyszymy o stosunkowo młodych milionerach, którzy zgromadziliśmy w Internecie miliony. Ich strony internetowe odwiedziło miliony osób, które szukały specyficznych informacji czy rozrywki.

Dlatego warto zastanowić się co posiadają dobrze zarabiające portale www?

Po pierwsze liczy się świetny pomysł. Więc on jest motorem napędowym dla poszczególnej witryny www. Jeśli znajdziemy niszę, która przyciągnie wiele osób - zarobimy. Kłopotem jest, że w Internecie istnieje obecnie może wszystko. Więc jest tak trudno być naturalnym. Możemy więc spróbować poszukać czegoś w Stanach Zjednoczonych i spróbować zaadoptować to na nasz lokalny rynek.

Nie ma sensu tworzyć klonu istniejącego już serwisu w Polsce. No chyba, że posiadamy miliony na jego promocję.

Po drugie liczy się użyteczność danej witryny www. Gdy będzie intuicyjna i przejrzysta to potencjalny nabywca pozostanie na niej dłużej i założy konto. I jest to dla nas szczególnie ważne, bowiem to właśnie Internauci tworzą potencjał stworzonej strony. Jeżeli im się ona spodoba to zaproszą na nią znajomych. Mamy wtedy darmową promocję.

Najważniejszy punkt, jakiejkolwiek strony internetowej to element zarobkowy. Nie możemy pobierać opłat od użytkowników, gdyż nikt się u nas nie zarejestruje. Więc musimy znaleźć inny środek finansowania swojej działalności. Z pomocą przyjdą wszelkiego rodzaju programy partnerskie, które zapewniają nam wyświetlanie reklam. Za wszelkie kliknięcie w reklamę otrzymamy wynagrodzenie. W przyszłości, jak portal się rozrośnie, reklamodawcy będą sami zgłaszali się do nas w charakterze wykupienia reklamy. Dopiero zaczniemy dopiero zarabiać.
Zbudowanie dochodowej witryny www w pigułce
Menu