Pożyczenie wozu - ratunek w wielu sytuacjach
Jeśli pojazd pozostanie uszkodzony w wyniku przypadku nie z winy, to jesteśmy w stanie skorzystać z profesjonalnych usług firmy wypożyczającej samochody na koszt firmy ubezpieczeniowej. Jedyny wymóg takiego wynajęcia takiego samochodu jest taki, że powinniśmy pożyczyć auto pokrewnej klasy do tego, jakie pozostało uszkodzone. Fakturę z wypożyczalni samochodów opisywany ubezpieczycielowi.
Jednostka, która nas zabezpiecza okazjonalnie nas zawiadamia o takiej możliwości, chyba że mamy aktywność ekonomiczną oraz auto było zabezpieczone na jednostkę. Korzystna wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów radom powinna nas poinformować, że mamy możliwość zwrócenia się o zwrot kosztów do ubezpieczyciela za najem samochodu zastępczego. Jednak zanim wynajmiemy pojazd na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji, powinniśmy złożyć do firmy oświadczenie ze chcemy to zrobić. Oświadczenie takie najprawidłowiej złożyć w dwóch kopiach gdzie na drugiej ubezpieczyciel ma obowiązek zatwierdzić jej przyjęcie.
W tym oświadczeniu jesteśmy w stanie napisać ze samochód jest nam potrzebny do dojazdu do pracy czy też dowozu dzieci do szkoły. Natomiast nie musimy informować, z której wypożyczalni samochodów będziemy wykorzystywać. Dzisiaj jesteśmy w stanie wypożyczyć jakikolwiek pojazd, jaki jedynie nam się zamarzy. Wypożyczalnie samochodów prześcigają się w ofertach aut do wynajęcia. Na różnorodne etapy życia jesteśmy w stanie potrzebować rozmaitych samochodów.
Pożyczenie wozu - ratunek w wielu sytuacjach
Menu